Koniec zeszłego roku to okres, w którym przez producentów zostało ogłoszonych wiele akcji serwisowych. Nie ominęło to również samochodów użytkowych. Poniżej informujemy jakie pojazdy zostaną przywołane na serwis.

Fiat Ducato

W Ducato mogły zostać źle zamontowane zwrotnice. Dotyczy to pojazdów wyprodukowanych we Włoszech. Kampanii podlega 476 samochodów. W przywołanych autach serwis sprawdzi montaż zwrotnic kół przednich, a w razie konieczności dokona ich wymiany.

Renault Master

Renault zgłosiło, że egzemplarze Master III, wyprodukowane w Batilly (Francja) w okresie od 27.02 do 07.11.2019 r. mogą mieć problem z nieprawidłowym działaniem instalacji elektrycznej gniazda haka holowniczego. Może to mieć wpływ na nieprawidłowe działanie oświetlenia przyczepy. Dotyczy to 43 samochodów sprzedanych w Polsce.

Opel Vivaro

W przypadku Vivaro użyto niewłaściwego pliku kalibracji modułu RCM do obliczeń emisji tlenków NOx, co może skutkować przekroczeniem wartości granicznych emisji NOx wynikających z NEDC Euro6. Akcją serwisową objęte jest 136 samochodów wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii w 2016, 2017 i 2018 roku. Właściciele zostaną zaproszeni do serwisu w celu uzupełnienia płynu w zbiorniku AdBlue i zaprogramowania modułu sterującego reduktora K115. ((https://www.uokik.gov.pl))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *