Coraz bliżej rozpoczęcia sprzedaży nowego modelu Renault Trafic. Nowy Trafic w wersji osobowej pojawi się już w maju.

Odmiany Renault Trafic Combi oraz SpaceClass otrzymają nowy przód, inne reflektory LED i nowe, 17-calowe alufelgi. W palecie kolorów Trafica Combi pojawi się także lakier – Czerwony Carmin. We wnętrzu zmieniono deskę rozdzielczą, a wskaźniki otrzymały nowe kolorowe podświetlenie.

Trafic Combi i SpaceClass mogą pomieścić do 9 osób, a przestrzeń bagażowa ma 1,8 m3. Odmiana SpaceClass charakteryzuje się bardziej eleganckim wykończeniem i lepszymi materiałami we wnętrzu. Centralnie umieszczono 8-calowy ekran dotykowy z nawigacją, systemem Easy Link i możliwością podłączenia smartfona za pomocą Android Auto i Apple Car Play. Jest też ładowarka indukcyjna. Renault zapewnia o lepszym rozmieszczeniu schowków o łącznej pojemności 86 litrów. W Trafic SpaceClass drugi rząd siedzeń można obracać, a pośrodku da się rozłożyć stolik.

Jeśli chodzi o jednostki napędowe, to do wyboru będzie tylko diesel o mocy 110 KM (Combi), 150 KM lub 170 KM. W bazowej wersji jest dostępna przekładania manualna, w pozostałych wariantach możemy wybrać dwusprzęgłowy automat.

Cenna dla odmiany Combi to minimum 128 550 zł brutto, przy wersji SpaceClass trzeba już wydać co najmniej 174 550 zł brutto. Zamówienia na nowe modele można będzie składać od początku kwietnia. Pierwsze dostawy trafią do klientów w maju tego roku. ((zdjęcia – materiały prasowe Renault)) ((https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/premiery/renault-kangoo-i-trafic-nowe-wersje…))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *