UOKiK informuje o akcji serwisowej samochodu Renault Master trzeciej generacji. W pojeździe wykryto usterkę, w wyniku której może dojść do pożaru w komorze silnika.

Przedsiębiorca Renault Polska Sp. z o.o. powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Renault MASTER III, wyprodukowanych w BATILLY (Francja) w okresie od 02.01.2018 r. do 24.04.2019 r., istnieje możliwość uszkodzenia przewodu zasilającego paliwa w komorze silnika, w wyniku jego ocierania się o pokrywę głowicy silnika, co może skutkować pożarem.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 12 841 samochodów.

Przedsiębiorca zadeklarował, że właściciele samochodów zostaną powiadomieni listami poleconymi o możliwości wystąpienia usterki oraz zaproszeni do autoryzowanych serwisów w celu kontroli i montażu ochraniacza przewodu zasilającego paliwa, w przypadku stwierdzenia uszkodzenia przewodu zostanie on wymieniony.

Informacji związanych z kampanią udziela Renault Polska Sp. z o.o. (adres: ul. Marynarska 13, 02-674 Warszawa; tel.: 800 900 803; e-mail: kontakt.klient@renault.com.pl). ((zdjęcie główne – mat. prasowe Renault)) ((https://www.uokik.gov.pl/powiadomienia.php?news_id=17508))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *