W czwartek około godziny 20 doszło do tragedii na trasie S8 w kierunku Warszawy. W tył naczepy pojazdu ciężarowego stojącego na pasie technicznym z dużą siłą uderzył samochód osobowy. Kierujący zginął na miejscu.

Według nieoficjalnych informacji kierowcą srebrnej Toyoty był taksówkarz aplikacji Free Now. Samochód dosłownie wbił się w tył naczepy, został kompletnie zniszczony. Mimo szybkiego przybycia na miejsce służb nie udało się niestety uratować 45-letniego mieszkańca Warszawy. Na miejsce zdarzenia zadysponowana została również załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, lecz ostatecznie ratownicy nie interweniowali. Taksówkarz nie miał szans w starciu z ciężarówką.

Przyczyny wypadku ustala Policja. Na razie nie wiadomo, z jakiego powodu mężczyzna najechał na tył prawidłowo zaparkowanego pojazdu. Możliwe, że kierowca zasłabł lub zasnął za kierownicą. Prokurator zarządził sekcję zwłok, która pomoże ustalić okoliczności zdarzenia. Policja poszukuje także świadków wypadku, być może wideorejestrator innego uczestnika ruchu nagrał moment zderzenia. ((zdjęcie główne – Pexels)) ((https://www.se.pl/warszawa/nocna-makabra-na-s8-taksowka-wbila-sie-w-…))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *