Wczoraj pod Wrocławiem, w miejscowości Szczodre miał miejsce wypadek. Kierowca taksówki wypadł z drogi i uderzył w betonowe ogrodzenie. W momencie wypadku był pijany, miał 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Wiózł ze sobą pasażerów.

„Przed godz. 8 kierowca przewożący dwie osoby nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. Miał prawie 3 promile” – informuje sierż. szt. Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji dla „Głosu Wielkopolski”.

Pijany kierowca korporacji Ryba Taxi nie zapanował nad pojazdem i rozbił pojazd na betonowym płocie przy skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Sportowej. Na szczęście w wypadku nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia odniosła się też korporacja Ryba Taxi. W wydanym oświadczeniu informuje, że kierowca nie wykonywał w tym czasie pracy. Był to jego prywatny przejazd, a pasażerami byli znajomymi taksówkarza. Korporacja zdecydowanie potępiła zachowanie swojego kierowcy i zwolniła go dyscyplinarnie. ((zdjęcie główne – Pexels))((https://gloswielkopolski.pl/wypadek-taksowki-pod-wroclawi…))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *